پنج شنبه , ۳ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس اداری » کانکس اداری

کانکس اداری

کانکس اداری گروه صنعتی پیش ساخته با تولید و عرضه انواع کانکس اداری در خدمت شماست. مدل های کانکس اداری این شکرت در ابعاد مختلف یک طبقه، دو طبقه و چند طبقه تولید می کند و به دو نمونه کلی کانکس ثابت و کانکس پرتابل و متحرک یا چرخدار نیز ارائه می دهد. کانکس اداری شرکت پیش ساخته با قابلیت پارتیشن بندی بصورت اتاق های مختلف فضای مناسب برای مدیران و کارمندان را فراهم می آورد و قابلیت نصب سرویسهای بهداشتی، سیستم روشنایی، سیستم شبکه و اینترنت ، امکانات سرمایشی و گرمایشی و سایر…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
کانکس اداری

کانکس اداری

کانکس اداری

گروه صنعتی پیش ساخته با تولید و عرضه انواع کانکس اداری در خدمت شماست. مدل های کانکس اداری این شکرت در ابعاد مختلف یک طبقه، دو طبقه و چند طبقه تولید می کند و به دو نمونه کلی کانکس ثابت و کانکس پرتابل و متحرک یا چرخدار نیز ارائه می دهد. کانکس اداری شرکت پیش ساخته با قابلیت پارتیشن بندی بصورت اتاق های مختلف فضای مناسب برای مدیران و کارمندان را فراهم می آورد و قابلیت نصب سرویسهای بهداشتی، سیستم روشنایی، سیستم شبکه و اینترنت ، امکانات سرمایشی و گرمایشی و سایر سیستم های خدماتی را در آنها ایجاد می نماید. شایان ذکر است که کلیه محصولات شرکت پیش ساخته عایق، ضد پوسیدگی و مقاوم در برابر زلزله و شرایط جوی محتلف می باشند.

امکان استقرار سریع ، سهولت در جابجایی ، عدم نیاز به اخذ مجوز احداث بنا ، نیاز به سرمایه گذاری کمتر و …. عواملی هستند که در زمینه تامین فضا های اداری در کارخانجات و غیره اسنفاده از فضا های پیش ساخته را نسبت به ساخت و ساز به شیوه سنتی برتر می‌نماید.

مزایای استفاده از کانکس اداری گروه صنعتی پیش ساخته

– قابلیت نصب در تنها یک روز

– امکان دمونتاز و نصب در سایت جدید به دفعات

– امکان جابجایی کانکس پس از نصب

– عدم نیاز به پی سازی

همچنین شما پس از اتمام پروژه می توانید آن را بر حسب پروژه های بعدی خود به کانکس انباری یا خوابگاه تبدیل کنید ودر صورت عدم نیاز شما, این مجموعه کانکس دست دوم شما را نیز خریدار می باشد.

این شرکت برای جلب اعتماد و اطمینان بیشتر مشتریان گرامی اقدام به گارانتی کانکس و خدمات پس از فروش آنها می نماید .

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی iran prefab را داشتید می توانید با واحد فروش iran prefab به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی iran prefab در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه iran prefab می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

Print Friendly

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>