شنبه , ۵ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس ایستگاه دوچرخه » کانکس ایستگاه دوچرخه

کانکس ایستگاه دوچرخه

کانکس ایستگاه دوچرخه کانکس ایستگاه دوچرخه گروه صنعتی پیش ساخته به چه صورت تولید می شود. کانکس ایستگاه دوچرخه این شرکت دارای عایق از پلاستفوم با دانسیته بالا و ضخامت ۴ سانتی متر بوده و کل بدنه و سقف آن از داخل پس از عایق گذاری تخته کوبی به صورت نواری خواهد شد. همچنین کانکس ایستگاه دوچرخه گروه صنعتی ایران پریفاب دارای یک اتاق منشی یا نگهبانی نیز می باشد به گونه ای که یک متصدی در طی روز وظیفه تحویل دادن دوچرخه ها و تحویل گرفتن آن ها را از افراد بر عهده دارد. نمای بیرونی این نوع کانکس…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

کانکس ایستگاه دوچرخه

کانکس ایستگاه دوچرخه گروه صنعتی پیش ساخته به چه صورت تولید می شود. کانکس ایستگاه دوچرخه این شرکت دارای عایق از پلاستفوم با دانسیته بالا و ضخامت ۴ سانتی متر بوده و کل بدنه و سقف آن از داخل پس از عایق گذاری تخته کوبی به صورت نواری خواهد شد. همچنین کانکس ایستگاه دوچرخه گروه صنعتی ایران پریفاب دارای یک اتاق منشی یا نگهبانی نیز می باشد به گونه ای که یک متصدی در طی روز وظیفه تحویل دادن دوچرخه ها و تحویل گرفتن آن ها را از افراد بر عهده دارد. نمای بیرونی این نوع کانکس از جنس کامپوزیت می باشد که بنا به درخواست زیبا سازی محیط زیست شهرداری تهران ، رنگ آن مشخص می شود و به گونه ای طراحی می شود که علاوه بر کاربری استقرار دوچرخه ، در زیباسازی شهر نیز نقش به سزایی داشته باشد.

برخی از مشخصات فنی کانکس ایستگاه دوچرخه گروه صنعتی ایران پریفاب:

حفاظ:

* استفاده از لوله های فلزی با دور کلاف پروفیل های ۲۰×۲۰ با جوش های ممتد و نصب آن بر روی نمای شیشه های سکوریت نشکن به جهت امنیت بیشتر کانکس ایستگاه دوچرخه.

هوک :

* استفاده از ناودونی و تعبیه قلاب در سقف کانکس ایستگاه دوچرخه به تعداد ۴ عدد جهت سهولت در بارگیری با قدرت تحمل بار به وزن ۱۰ تن در ارتفاع و ۴ قلاب در کف روی شاسی جهت مهار کانکس بر روی تریلی به لحاظ ثابت بودن بار در طول مسیر.

پرچ :

* تمامی اتصالات بدنه و سقف با استفاده از پرچ های سر پهن فولادی نمره ۸ ، ۱۸ ، ۲۱ ،۲۵ ،( ۳۵شرکت پرچ ساز)با فواصلcm 5 و پرچ کردن کلیه درزهای دستگاه .

 

گروه صنعتی ایران پریفاب با سال ها تجربه در عرصه طراحی و ساخت کانکس و کاروان ، کانکس سالنی و کانکس کارگری خود را برای استفاده در پروژه های عمرانی ، سد سازی ، راه سازی ، کارگاهها ، کارخانه های تولیدی و پتروشیمی و …. در سراسر کشور جهت استقرار مدیران ، کارمندان و کارگران ارائه می دهد.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی iran prefab را داشتید می توانید با واحد فروش iran prefab به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی iran prefab در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه iran prefab می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

Print Friendly

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>