شنبه , ۵ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » ساندویچ پانل » کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل کانکس ساندویچ پانل یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف به دولایه محدود شده و در وسط آن یک لایه عایق قرار دارد ، ماده این عایق می بایست بسیار نرم و سبک و دارای خواص فیزیکی خاص باشد. ساندویچ پانل ها عمدتا در تولید ساختمان های ساخت سریع و ایجاد واحدهای مسکونی ، آموزشی ، بهداشتی و درمانی ، ورزشی ، صنعتی و سردخانه ها کاربرد دارند. برخی از مشخصات کانکس ساندویچ پانل گروه صنعتی پیش ساخته : شاسی کف: * کانکس از طول ۲ الی…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف به دولایه محدود شده و در وسط آن یک لایه عایق قرار دارد ، ماده این عایق می بایست بسیار نرم و سبک و دارای خواص فیزیکی خاص باشد. ساندویچ پانل ها عمدتا در تولید ساختمان های ساخت سریع و ایجاد واحدهای مسکونی ، آموزشی ، بهداشتی و درمانی ، ورزشی ، صنعتی و سردخانه ها کاربرد دارند.

برخی از مشخصات کانکس ساندویچ پانل گروه صنعتی پیش ساخته :

شاسی کف:

* کانکس از طول ۲ الی ۸ متر، تیر آهن نمره ۱۴ ذوب آهن اصفهان در طرح های اسکی و دورکلاف. کانکس از طول ۸ الی ۱۰ متر، تیر آهن نمره ۱۶ ذوب آهن اصفهان در طرح های اسکی و دور کلاف . کانکس از طول ۱۰ الی۱۲ متر ، تیرآهن نمره ۱۸ ذوب آهن اصفهان در طرح های اسکی و دور کلاف.

اسکلت :

* استراکچر و شاسی، فریمهای کف، سقف و ستونها از پروفیل ۸۰ *۴۰ و ۴۰*۴۰ سنگین ۱۵ کیلوئی با ضخامت ۲ میل و پل ریـزی کف ۵۰*۵۰ سانتی متر از پـروفیل های رایج کارخانه ساوه با اتـصالات اسکت جوشی و پـیچ و مهره ای و ۴ ردیف پروفیل کشی در بدنه با اجرای ضد زنگ آکرومات به ضخامت ۴۰ میکرون.

ورق بدنه و سقف :

* پـوشش های خارجی ، دیواری و سقفی از نـوع پـانل های ساندویچی پلی اورتان دو رو ورق آلوزینک رنگی با ضخامت ۴ و ۶ سانتی متر.

عایق :

* از جنس پلی اورتان (آگوستیک فشرده ۴ سانتی) ضد حریق، عایق صدا و رطوبت به صورت فوم تزریقی و ضد سرما و گرما.
درب پنجره ها :

* از جنس آلومینیومی درجه یک رنگ کوره ای استاتـیک به همراه تــوری پنجره ها با شیشه های ۴ میـل رفلکس رنگی.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی iran prefab را داشتید می توانید با واحد فروش iran prefab به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی iran prefab در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه iran prefab می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

Print Friendly

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>